3D baskı hizmeti yapmak isteyenler için doğru adresi sizleri sunacağız. Profesyonel 3d baskı hizmeti için gitmeniz gereken tek yer 3Dedi.com adresidir. Geniş makine parkuru kısa termin süresi ile hızlı ve güzel bir iş çıkara 3Dedi 1 seneden uzun zamandır sektörde. Bugüne kadar yapmış oldukları 3 boyutlu baskı tecrübelerinden edindikleri deneyim ve tecrübelerle sizlere profesyonel ve sorunsuz 3d baskı hizmeti sunmakta.

3D Baskı Hizmeti Hakkında

3d baskı hizmeti nedir ? sorusuna şöyle kısa bir cevap vereyim. 3 boyutlu yazıcılar ile plastik hammeddeyi eriterek katman katman örerek modeli çıkarmaya denir. Bir çizim dosyanızın olması gerekmekte ve bu çizimi SD kart yardımı ile yazıcıya bağlıyorsunuz daha sonra startı verdiğinizde 3 boyutlu yazıcılar dediğimiz gibi plastiği eriterek katman katman çizimi işlemekte. Bu dediğim teknoloji 3 boyutlu yazıcıların FDM teknolojisidir. Daha değişik 3d yazıcı teknolojileri mevcuttur. 3D baskı teknolojileri hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız 3Dedi’nin internet sayfasından daha detaylı bilgiler alabilirsiniz

3D Baskı Hizmeti

3D Baskı Hizmeti

3D Baskı Hizmeti İstek Oluşturma

3D baskı hizmeti için istek oluşturma ve fiyat teklifi almak istiyorsanız 3D Baskı Hizmeti sayfasına gidebilirsiniz. Modellerinizi yükledikten sonra mesai saatleri içerisinde yarım saat içinde isteğinize fiyat teklifi gelecektir. En uygun fiyat politikasını uygulayan 3Dedi hem vaktinizi hem cebinizi düşünmekte. Hızlı ve ucuz fiyat politikası ile sizlere memnun bırakacak bir hizmet sunmaktadır.

3D baskı hizmeti istek oluşturma

3D baskı hizmeti istek oluşturma

3d yazıcı satın almak istiyorsanız yine gideceğiniz adres 3Dedi.com adresidir. Yerli, yabancı 3 boyutlu yazıcı satımı gerçekleştirmektedir.

 

3Dedi.com’un Verdiği Hizmetler

  • 3D baskı hizmeti.
  • 3D yazıcı hizmeti.
  • 3D tarama hizmeti.
  • 3D modelleme hizmeti.
  • 3D hazır modeller hizmeti.

3Dedi.com ayrıca Türkiye’nin ilk ve tek 3D Model platformudur. Nedir 3d model platformu ? İçerisinde yüzlerce 3d yazıcı ile çıktı alabileceğiniz 3 boyutlu modeller mevcut ve bu modeller tamamen ücretsizdir. Eğer 3 boyutlu yazıcınız yok ise hızlıca sipariş oluşturabilirsiniz. 3D yazıcı sahibi iseniz sitede bulunan ücretsiz modelleri indirip kendi yazıcınız ile 3 boyutlu çıktı alabilirsiniz.

3dedi.com adresine gidip siteyi inceleyebilirsiniz.

 

 

Yorumlar


Sen de Yorumla!