tayyip

Sahi ne oldu da Bakatalı Tayip 180 derecelik dönüş yaptı;

İSRAİL İLE BARIŞMALAR

İsrail ile 31 Mayıs 2010 da İHH nın birilerinin emriyle tertip ve düzenlediği yardım malzemeleri yüklü bulunan Mavi Marmara gemisinin İsrail Askerleri tarafından baskın yapılarak 9 kişinin ölümüne yol açan olaydan sonra sayın cumhurbaşkanı İsrail ile ilişkileri askıya almış ben burada olduğum sürece de bu ilişkiler düzelmeyecek diye bas bas bağırmıştı.
Öncelikle o günleri gören yaşayan biri olarak şunu belirtmek isterim.Mavi marmara’ nın gazze sınarlarına yaklaştığında televizyon haberlerinde canlı olarak gördüğüm şey şu idi.

*İsrail li komutan : Mavi Marmara mavi Marmara savaş alanı sınırlarına giriyorsunuz lütfen rotanızı Aşhod limanına çeviriniz.Aksi takdirde müdahale edeceğiz dedikten sonra getirmiş olduğunuz yardımlar sizin gözetiminizde gazzeye filistine gönderilecektir. Anonsuna rağmen Mavi Marmara gemisi bu uyarılara aldırış etmeden rotayı gazze limanına çevirmiş ve israilin askeri müdahalesine maruz kalmış dokuz kişi ölmüştür.
Yav kardeşim insan sormadan edemiyor.O bölge insanları diyelim ki Müslüman biz zaten o bölgeye Kızılay vasıtasıyla gerekli yardımı yapıyoruz.Bu yardımların devamlı şekilde yapıldığını Kızılay Başkanı açıkça beyan etmişti.Uluslararası hukuku hiçe sayarak neyin peşindesiniz diye soruyorum. Velev ki bu yardım götürdüğünüz Filistin Ermeni Soykırımına destek veren bir ülke.Yahudi ye parayı daha üstün görüp vatanlarını parça parça satan insanlar topluluğu, şunu da belirtmeliyim ki ” ERMENİLER KARABAĞ DA HAK SAVAŞI VERİYORLAR ONLARDA EZİLMİŞ BİR HALK DIR.BUNUN İÇİN BU SAVAŞDA ERMENİ HALKININ YANINDAYIZ” diyen Yaser Arafat’ın kurduğu Filistin Kurtuluş Örgütünden hiçbir iz kalmamış ,Daha da kötüsü Satılmış Hamas’ın idare ettiği bir ülke var şuan ortada.Bizler bunlar için niye ölelim yahu.

Durum böyle iken ülkemizde Filistin Bayraklarını alıp ahkam kesenler var.Bir Müslüman ölünce kanınıza dokunuyor da Dünyanın bir çok yerinde Türk’e yapılan zulumler neden görülmüyor.Musul da Kerkük de Suriye de Doğu Türkistan da Türk Milletine yapılan kıyım neden görülmüyor.Körfez savaşında sayın Özal 1,5 Milyon Kürt ve Yezidiyi himayesine aldı 15-20 yıl sonra PKK-PYD ve YPG türedi sayıları arttı namlunun ucunu Vatanımıza çevirdi ,Şimdi AKP hükümeti ve Cumhurbaşkanı 4 milyon Sureyili yi vatadaş yapma peşine düştüler.Yarın 15-20 yıl belki daha da yakın bir sürede bunlarda Şehit kanları ile sulanmış bu vatanda eylemlere katılmayacağının kim garantisini verebilir.Dolayısıyla Ey Sayın Cumhurbaşkanı Ey Hükümet Ne olduda İsrail politikanız değişti neden dost oldunuz bunun izahını bu halka yapınız.

RUSYA İLE DOSTLUK MESAJLARI

Rusya ile aramız neden bozuldu bir Uçak Meselesi değimli ?

Rusya defalarca açıklama yaptı, Suriye de canlı petrol boru hattı oluşturulmuş,bu işin başında İŞİD var Türkiye hükümeti de buna destek veriyor diye.Rusyanın bu uyarısını duymayan varmı ? Hatta ve hatta basında çıkan haberlerde İŞİD PETROLÜ Türkiye üzerinden İsrail ve Suriye ye satılıyor.Rusyanın canlı Tanker Tırların savaş uçakları tarafından vurulması da bir taktik olsa gerek.Evet Rusya bu tankerleri vurdu neden küresel sermaye ye dedi ki bu işte bende varım bensiz olmaz dedi.İŞİD paravan bir şirket gibi bölge petrol kaynakları ile küresel efendilerinin emirlerini yerine getirmeye devam ediyor.

Bu işten herkes kendi hesabına düşeni aldı fakat Biz ne olacağız her zamanki gibi Küresel efendiler Türkiye’nin bozulan ekonomisine biraz ayar vermek istediler.İsrail ile anlaşma Rusya ile anlaşma sonrasında Mısır Sisi ile anlaşma sonrasında Esad ile anlaşma Türkiyenin ağzına bir şeker sürerek biraz kendini toplamasına yardımcı olmak isterken asıl bombayı Türkiye’nin kucağına koydular.Meşhur BOP başkanı dün bombayı patlattı.3-4 Milyon suriye’liye vatandaşlık hakkı.

Ey Yüce Türk Milleti halen uyumaya devam edecekmisin.10-15 sene kendi vatanında azınlık olarak yaşayacaksın.Bunu nasıl içine sindireceksin.Bu vatan Yüzylıllar boyu şehit kanlarıyla yoğruldu ve halen de yoğrulmaya devam ediyor.Kendi memleketlerinden savaş bahane edilerek çıkarılıp Ülkemize yerleştirilen bun insanları vatanı için savaşmayan bu vatan hainlerini sen kabul mü edeceksin.

Türkiye’nin Etnik yapısı bozulmak isteniyor.Etnik yapıyı bozarak gelecekti bir iç savaşa hazırlık yapılıyor.Ey Yüce Türk Milleti Uyuma !!!!!!!!

Etiketler: 903 Okunma 03 Tem 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!