LG’nin Yeni Telefon V10 Türkiye’ye Geldi
LG’ nin G4 ile yapmış olduğu üst seviye telefon çıkışını V10 ile sürdürmüştü. Şimdi ise LG V10 için de Türkiye lansmanı yaparaktan bu cihazı da ülkemizi getiriyor.
LG şirketinın ürünleri çoğu zaman bir tek güncelleme sorunu ile akıllarda kalıyor. Şimdiye kadar G serisi yalnız G3’tne fazla bir halde eleştiri alan şirket G4 ile birlikte tekrardan güzel bir çıkışı yakalamış, arkasından da V10’u patlatarak iki üst seviye cihazla piyasaya giriş yapmıştı. Hali hazırda ülkemizde satılan G4’tyten sonrasında V10 için de lansman yaparak LG Türkiye’nin bu cihazı da ülke pazarını sokuyor.
Satış olarak Türkiye’den memnun olan firma G4’e gore oldukca benzer özelliklerin yanı sırada ekstra da bulunan V10 ile birlikte ekran kısayol gibi kullanılışlı deneyimler bulunmakta. Ayrıca güç tüketimi oldukça düşük olan bu ekran cihazı bekleme modundayken de size Tarih, Saat, Pil, Durumu ve hava durumu benzer biçimde detayları aktarabilmekte.

Teknik detayların hatırlayacak olursak toplam da 5.7” 2K tutarındaki haiz olan IPS LCD ekranını yanında sıra yukarıda açıkladığı benzer biçimde 2.1” 160 x 1040 piksel çözünürlüğündeki ikinci ekranı da yer alıyor. Tıpkı G4 üzerinde olduğu benzer biçimde Qualcomm Snapdragon 808 ve Adreno 418’den gücünü alan cihazda 4GB RAM ve 64 GB depolama gibi birden çok detaylar bulunmakta. Fiyat olarak şuan da LG G4 için 2.000 TL civarındaki satın alınabilen LG G4 yerine V10 almak isterseniz  2.700 TL olarak belirlenmiş
251 Okunma 20 Kas 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!