Volvo, Bu Zamana Kadarki En Gerçekçi Sürücüsüz Araç Konseptini Geliştirdi

Volvo’nun yeni kendi kendine devam eden araç konsepti, İlerleyen yıllarda çalgıları iyi mi kullanacağının anlamına geliyor.
Arabalar üretildikleri tarihlerden bu yana insanoğlu için en küçük bir ihtiyaçlarında bile yanlarında olan ulaşım aracı olarak gereksinimların kullanılıyordu. Son aşama kullanışlı ve gerekli olan bu enstrumanlar, İlk piyasaya sürüldükleri tarihlerinde bu yana çok büyük bir ilerlemeler kaydettiler. Şekilleri değişerek e3rformanslarıda en üst konuma geldi. Enstrumanlar nerede ise her türlü yeniliği kavuştu fakat hala tam olarak sürücüsüz ulaşım sağlayacak kapasiteye gelemediler.
Sürücüsüz ulaşım, Aracın kontrolü hata yapma şansını ve hemen hemen olan bilgisayar tarafınca gerçekleştirildiği için biz için çok daha güvenli ek olarak kolay olabiliyor. Bu gibi nedenlerden dolayı şu anda sürücüsüz araç teknolojileri üzerinde görev meydana getiren otomotiv devlerinde içeriyor fakat aslabiri, Sistemlerini bu zamanki benzer biçimde tam olarak çalışabildiğini açıklamıyor.

Sürücüsüz araçlarını çok daha etkili kılacak olan fakat sürücüsüz araçların iyi mi olabileceğini gösteren bir konsept gösteren Volvo,, Bu başlık altında aracı çok daha mantıklı ve lüzumlu bir açıda donatmış durumda.
278 Okunma 20 Kas 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!